Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Nowe modele z serii E500 i E400, idealne do klas szkolnych i pokojów narad średniej wielkości, odznaczają się dużą jasnością i łatwą, intuicyjną obsługą.

Basingstoke, 7 lutego 2017 r. — Firma Sony zaprezentowała siedem nowych projektorów z serii E, będących kontynuatorami przenośnych modeli 3LCD z obecnej linii. Nowe modele są przeznaczone do użytku w edukacji i biznesie. Mają dużą jasność — od 3100 do 4300 lm — oraz rozdzielczość XGA lub WXGA. Idealnie nadają się do różnorodnych środowisk B2B: od średniej wielkości klas szkolnych po sale konferencyjne i inne miejsca, w których popularne rozwiązania do wyświetlania nie sprawdzają się z powodu ograniczonego budżetu i/lub niewystarczającej wielkości wyświetlanego obrazu. Wprowadzając te nowe produkty, firma Sony po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których liczy się doskonała jakość obrazu, trwała jasność i niskie koszty użytkowania.

Współczynnik kontrastu nowych projektorów wynosi 20 000:1. Ceniona technologia 3LCD BrightEra™ firmy Sony gwarantuje wysoką jakość obrazu i żywą, naturalną kolorystykę. Do wspólnych cech wszystkich modeli należą zwarta konstrukcja, cicha praca wentylatora, łączność bezprzewodowa oraz automatyczne wyłączanie zasilania. Połączenie tych właściwości przekłada się na bezproblemowe, ciche i niezawodne działanie.

Nowa seria E składa się z 7 modeli: VPL-EW578, VPL-EW575, VPL-EW455, VPL-EW435, VPL-EX575, VPL-EX455 i VPL-EX435.

Projektory przenośne firmy Sony są lekkie, trwałe, łatwe i niezawodne w użyciu. Wyróżnia je nieprzeciętny potencjał połączony z niskim całkowitym kosztem użytkowania (ang. TCO). Poszczególne modele są dostosowane do specyfiki różnych zastosowań, od wyświetlania profesjonalnych prezentacji w różnych pomieszczeniach po utrzymywanie uwagi słuchaczy w sali pełnej ludzi.

Projektory z nowej serii E są wprost stworzone do pracy w dzisiejszych zintegrowanych środowiskach audiowizualnych i informatycznych. Ich wyposażenie obejmuje dwa porty HDMI do podłączania laptopów oraz innych urządzeń umożliwiających odtwarzanie materiałów wideo (także wykorzystujących technologię Miracast™). Jeśli w pomieszczeniu znajduje się kilka projektorów, równoczesne sterowanie nimi umożliwia funkcja IP Control. Opcjonalnie można dodać łącze Wi-Fi, pozwalające na bezprzewodowe prezentowanie materiału bezpośrednio z laptopa. Model VPL-EW578 jest nawet wyposażony w łącze HDBaseT™. To obecnie najmniejszy na rynku projektor z takim łączem.

— Mimo rosnącej w ostatnich latach popularności monitorów oraz zmian zachodzących na rynku projektory B2B wciąż cieszą się dużym popytem — mówi Robert Meakin, europejski menedżer produktu w Sony Professional Solutions Europe. — Poprzez stały rozwój popularnej serii E firma Sony tworzy dla swoich partnerów ofertę projektorów z pełnym zestawem funkcji. Nowe serie E500 i E400 odznaczają się solidnością, niezawodnością i dobrą jakością obrazu. Stanowią one opłacalne i łatwe w użyciu rozwiązanie do klas szkolnych i średniej wielkości sal konferencyjnych.

Projektory VPL-EX575, VPL-EX455 i VPL-EX435 trafią do sprzedaży w kwietniu, a VPL-EW578, VPL-EW575, VPL-EW455 i VPL-EW435 — w maju br.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na stanowisko Sony (1-N20) na targach ISE 2017 w centrum RAI w Amsterdamie w dniach 7–10 lutego lub na stronę internetową Sony.

Źródło: Sony

1 Komentarz

  1. 1protestant…

    Trackback od 2abhorrence — 13/01/2022 @ 02:52

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.