Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Sanyo wprowadza dwa ultraszerokokątne modele projektorów wyposażone w nowatorskie oprogramowanie Crestron RoomView™. Za jego pomocą administrator może z jednego, centralnego miejsca kontrolować i monitorować systemy multimedialne nawet w 250 pomieszczeniach. Projektory te są idealnymi urządzeniami do różnych zastosowań multimedialnych. Model PLC-WL2503A wyposażony jest w interaktywne pióro. Obydwa modele zapewniają jasność obrazu do 2500 ANSI lumenów oraz mają wbudowane głośniki 10 W.

Ultraszerokokątne

Dzięki podstawowej rozdzielczości WXGA 1280 x 800 pikseli (format 16:10) obydwa projektory mogą być podłączane do szerokoekranowych laptopów i wykorzystywane do panoramicznych prezentacji. Wielkość obrazu jest regulowana w zakresie przekątnej od 152 do 279 cm (60-110 cali). PLC-WL2500A doskonale współpracuje ze wszystkimi modelami interaktywnych tablic, a interaktywne pióro modelu PLC-WL2503A pozwala zmienić zwykłą ścianę lub zwykły ekran w interaktywną tablicę. Niewielki współczynnik projekcji (0.5:1) umożliwia wyświetlanie dużych obrazów z niewielkiej odległości. Na przykład obraz o przekątnej 203 cm (80 cali) można uzyskać już z odległości 86 cm od ekranu. Przy tak małej odległości od ekranu projekcyjnego prezenter nie jest oślepiany i nie rzuca na ekran irytujących cieni.

Zgodność z RoomViewTM

Obydwa nowe projektory SANYO są wyposażone w Crestron RoomViewTM. Jest to pierwsze oprogramowanie, które umożliwia centralne kontrolowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym kilku systemów multimedialnych przez sieć LAN — nawet w 250 pomieszczeniach jednocześnie. Jeden administrator może kontrolować i monitorować wszystkie urządzenia audio i wideo w całym złożonym budynku — na przykład stan pracy zintegrowanych projektorów PLC-WL2500A i PLC-WL2503A przez połączenie LAN.

Ulepszone funkcje interaktywne

Wbudowana kamera i interaktywne pióro umożliwiają tworzenie znacznie bardziej interesujących prezentacji przez dodawanie własnych uwag na ekranie projekcyjnym. Kamera natychmiast odbiera sygnał w podczerwieni z pióra lub wskaźnika używanego do pisania lub rysowania na ekranie. Położenie interaktywnego pióra na ekranie kamera określa dzięki ustalonym punktom kalibracji, a do komputera PC dane te przesyłane są kablem USB. Pozwala to uatrakcyjnić zajęcia zajęcia w szkołach i prezentacje biznesowe. Nowe programowanie interaktywne dostarczane z projektorami ma ulepszone funkcje i może być jeszcze bardziej użyteczne i prostsze w obsłudze.

Duża jasność obrazu i wbudowany głośnik 10 W

Lampa o mocy 230 W zapewnia jasność obrazu 2500 ANSI lumenów i umożliwia prowadzenie prezentacji doskonałej jakości nawet w jasnych pomieszczeniach. Obydwa projektory są dostarczane z wbudowanym głośnikiem 10 W, nie ma więc potrzeby podłączania głośnika zewnętrznego, co eliminuje koszty dodatkowego sprzętu i kłopotliwe okablowanie. Dzięki dużej jasności obrazu i głośnikowi obydwa modele idealnie nadają się do przenośnego wykorzystywania na konferencjach, spotkaniach, w szkołach i na uniwersytetach.

Dodatkowe funkcje ułatwiające prezentację

Nowe projektory SANYO są wyposażone w interfejs HDMI i gniazdo LAN. Filtr powietrza wymieniać trzeba nie częściej niż co 4.000 godzin pracy. To samo dotyczy lampy. Długi czas życia tych elementów zmniejsza koszty utrzymania i użytkowania. Zabezpieczenie kodem PIN, blokada klawiatury i gniazdo Kensington chronią projektor przed kradzieżą. Funkcja MyLogo umożliwia wyświetlanie dowolnego obrazu w czasie nagrzewania się projektora.

Obydwa projektory dostępne będą w Polsce od sierpnia 2011 roku.
Sugerowane ceny detaliczne: PLC-WL2500A – 4.579 zł (z VAT) i PLC-WL2503A - 5.999 zł (z VAT).
Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 1 rok (max. 2.000 godzin).

Źródło: Vidis

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.