Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Projektory Acer osiągnęły w ubiegłym roku na całym świecie miejsce nr 3, 2 w regionie EMEA. Od 2007 roku Acer na całym świecie osiąga roczne stopy wzrostu powyżej średniej na rynku. Wg danych podanych przez PMA Research udział Acera w sprzedaży projektorów na całym świecie to 7,1%.

Regionalnie, projektory Acer uplasowaly się na miejscu 2 w regionie EMEA (od 2008 roku) i miały 13,8 % udziału w rynku w 2013 roku. W regionie Azji i Pacyfiku, Acer osiągnął numer 3 w dwóch ostatnich latach i 6,8 % udziału w rynku w 2013 roku. Acer oferuje szeroką gamę projektorów skierowanych do korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, edukacji i rynku domowej rozrywki. Acer oferuje obecnie tradycyjne lampowe projektory o jasności do 6000 Ansi lumenów i rozdzielczościach do WUXGA, jak też projektory bliskiego pola i przenośne projektory LED o długiej żywotności źródła światła, wysokiej trwałości i zaawansowanych funkcjach multimedialnych . W przyszłości projektory Acer będą miały funkcję BYOC ™ (Build Your Own Cloud ) i będą gotowe do bezproblemowej integracji z danymi dostępnymi z komputera w dowolnym miejscu. Niedawno jeden z projektorów Acer: K137 LED zdobył prestiżową 2014 iF Product Design Award, która jest uhonorowaniem wybitnie zaprojektowanych produktów z całego świata.

Źródło: Acer

1 Komentarz

  1. 1lewdness…

    Trackback od 1bargain — 12/01/2022 @ 23:37

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.