Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

EPSON, Infocus i Optoma w czołówce najlepiej sprzedających się modeli projektorów w lutym….

Przez ponad 15 lat, PMA Research zbiera miesięczne dane o sprzedaży poprzez wiodących północnoamerykańskich dealerów projektorowych, detalistów, sprzedawców internetowych i dystrybutorów. Ich „Serwis Śledzący” oferuje miesięczne raporty sprzedaży na podstawie danych i analizy sprzedaży jednostkowej projektorów, realnych średnich cen sklepowych oraz zapasów projektorów w tych kanałach sprzedaży.


Każdego miesiąca, piony badawcze PMA przedstawiają listę 5 najlepiej sprzedających się projektorów w następujących kategoriach:

Projektory High-End (powyżej 4000 Ansi lumenów) - Wyniki za luty 2013 wykazały , że na czele sprzedaży w USA stoi Epson z dwoma najlepszymi modelami: PowerLite 1945W był najlepiej sprzedającym się projektorem High-End w lutym, a PowerLite Pro G5750WU był trzeci. Hitachi CP-WX4021N było drugim najlepiej sprzedającym się modelem, a Christie miała numer cztery z modelem LWU505. Mitsubishi zamyka listę Top 5 High-End modelem projektora XD700. Ta lista”Top 5″ jest opracowana na podstawie danych zebranych w ciągu lutego od dealerów z Ameryki Północnej.


Projektory Mainstream (1000 do 3999 lumenów) – W kategorii Mainstream w lutym, Hitachi ponownie zwyciężyło bestsellerowym modelem CP-X3015WN. Podobnie, jak w styczniu, InFocus wylądował na pozycjach dwa i cztery z modelami IN112 i IN114, ViewSonic PJD5123 awansował z pozycji piątej w styczniu żeby zająć miejsce trzy w lutym, a Epson PowerLite 93 + (także powtarza się od stycznia) zamyka listę Top 5 na piątym miejscu. Lista powstała na podstawie danych od amerykańskich dystrybutorów.


Projektory Nowa Era / Pico i Osobiste (poniżej 1000 ansi lumenów) - Wyniki pokazały, że w lutym 3 z 5 najlepiej sprzedających się modeli, były projektory Optoma. Numerami jeden, dwa i cztery, odpowiednio były: Optoma PK-320, Optoma PK-201 i Optoma PK-120. Nowym w rankingu był projektor 3M MP410 który zajął pozycję trzecią, a Vivitek Qumi Q2 jest zamyka listę Top 5 na miejscu piątym. Ta lista “Top 5″ lista jest opracowana na podstawie danych zebranych w trakcie miesięcznego monitoringu sprzedaży Retail Tracking PMA przez detalistów i sprzedawców internetowych.

Źródło: PMA Research

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.