Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Nowa seria składa się z panoramicznych modeli EW-675UTEDU WXGA (1280×800) i EX665UTEDU XGA(1024×768). Każdy model dostarczany jest albo jako interaktywny (i) lub nie interaktywny.

Zaprojektowane z myślą o rozwijającej się technologii się 3D z przeznaczeniem dla edukacji i firm, nowe projektory są zdolne do wyświetlania obraz o przekątnej 60 cali (152cm) od zaledwie 39cm - w przypadku wersji widescreen i od 46cm daleko w formacie XGA.

Wszystkie cztery modele są 3D Ready i posiadają gwarancji na trzy lata na cały projektor, włącznie z lampą.

Posiadają one również specjalnie zaprojektowane przez Optoma przyłącze do zarządzania kablami, więc mogą być zainstalowane powyżej powierzchni projekcyjnej, co umożliwia wykorzystanie w jak najszerszym zakresie, nawet tam, gdzie wysokość sufitu jest ograniczona.

EW675UTiEDU i EX665UTiEDU

Modele mają wbudowany moduł interaktywny, dzięki czemu użytkownicy mogą przekształcić praktycznie każdą powierzchnię w tablicę interaktywną z wykorzystaniem technologii PointBlank Texas Instruments. Oprogramowanie do nauczania Quizdom WizTeach jest również dołączone. Jest to zbiór interaktywnych narzędzi nauczania w szerokim zakresie obszarów tematycznych.
Będą one współpracować z dowolną aplikacją, treściami nauczania i na żywo przez internet. Dostępne w 36 językach oraz dla systemów Windows, Mac i Linux, WizTeach ma na celu powiększenie zawartości lekcji i uczynić lekcje bardziej interaktywne.

Cały zakres modeli posiada szeroką gamę wejść i wyjść, w tym HDMI, RS232 i audio (w tym również na zewnątrz). W przypadku większych sal lekcyjnych i salach konferencyjnych, prezenter może skorzystać z wbudowanego głośnika 10W, aby dostarczyć prezentacje multimedialne do szerszego grona odbiorców. Nowe projektory Optomy obsługują oprogramowanie Crestron RoomView i są zgodne z AMX, mają też specjalny dedykowany uchwyt.

Źródło: AVinteractive

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.