Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

NEC Display Solutions, ogłosiła wprowadzenie czterech nowych projektorów z serii PA: PA600X, PA550W, PA500U i PA500X. Ta nowa seria zaawansowanych projektorów jest idealnym wyborem do sal konferencyjnych i wykładowych, które wymagają dużych projektorów instalacyjnych.

Bogactwo nowych funkcji, które zostały dodane w serii PA, poprawiają jakość i zwiększają możliwości projektorów w stosunku do poprzednich modeli instalacyjnych w serii NP. Umiejscowienie obiektywu tych czterech nowych modeli w osi projektora jest udogodnieniem, które sprawia, że ​​modernizacja istniejących instalacji, jest łatwiejsza i bardziej efektywna kosztowo. Nowe modele zapewniają większe możliwości poprzez wejścia HDMI i DisplayPort.

Nowością na pokładzie projektorów NEC jest Crestron Roomview, która pozwala użytkownikom na bezpośrednie podłączenie ich projektora do zarządzanej sieci do monitorowania i kontroli. Przy jasności od 5000 do 6000 ansilumenów nowe projektory NEC oferują trzy różne rozdzielczości, seria PA jest uzupełnieniem każdego dużego pomieszczenia wymagającego wsparcia AV. Projektory praktycznie nie wymagają konserwacji, żywotność lampy i filtra do 4000 godzin powodują niższe koszty użytkowania i wydłużają “cykl życia” projektora.

Dodatkowo, te cztery nowe modele oferują możliwość łączenia, która pozwala ustawić do czterech projektorów pionowo lub poziomo i połączyć w celu wyświetlenia jednego obrazu, aby zwiększyć jasność obrazu do 24000 ansilumenów. Funkcja ta jest szczególnie przydatna do większych rozmiarów ekranów i projekcji w dodatkowym oświetleniu, np. na koncertach, eventach, itp. Zastosowana w urządzeniach technologia HQV TM, umożliwia przetwarzanie obrazu o wysokiej wydajności i skalowania systemu, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się z najwyższej jakości obrazu. Dodatkowo, projektory są przystosowane do pracy w trybie ECO TM, w którym żywotność lampy zwiększa się o 33%, posiadają również inne funkcje „oszczędzające środowisko”, jak szybki start (3 do 4 sekund), automatyczne włączanie i bezpośrednie wyłączanie zasilania, które również powodują wydłużenie życia projektora.

“Te zaawansowane modele posiadają najbardziej rozbudowane możliwości łączności i opcje sterowania ze wszystkich projektorów multimedialnych NEC, od wejścia DisplayPort, do zintegrowanych funkcji sieciowych,” powiedział Rich McPherson, Product Manager projektorów NEC Display Solutions. “Ogromna ilość możliwości wyświetlania w nowej serii PA daje użytkownikom to, czego potrzebują, aby być skutecznym w dzisiejszych czasach. Dodatkowy bonus w postaci zabezpieczeń w tych projektorach umożliwia administratorom systemu czuć się swobodnie w całej instalacji kampusu szkoły lub siedziby firmy, a następnie kontrolować projektory zdalnie “.

Seria PA jest pełna zintegrowanych funkcji sieciowych, takich jak RJ45 do szybkiego podłączenia do sieci LAN i bezprzewodowe łącze. Windows Network Projector, Zdalny Pulpit Windows, Windows Network Drive i połączenie Windows Media to tylko niektóre z narzędzi sieciowych, które umożliwiają użytkownikowi podłączenie się do sieci współdzielonej, kontroli komputera podłączonego do sieci za pośrednictwem projektora, przez wejście USB i wyświetlanie plików multimedialnych.

Projektory NEC PA600X, PA550W, PA500U i PA500X posiadają następujące parametry:

* Jasność do 6000 lumenów w rozdzielczości XGA, WXGA lub WUXGA

* Żywotność lampy do 4000 godzin w trybie ECO

* Wejścia: HDMI z HDCP, DisplayPort, podwójne RGB komputerowe i 5BNC, możliwość łączenia (do 4 projektorów)

* Przetwarzanie HQV

* Funkcja Windows Network Projector bezpośrednio łączy się z siecią projektorów bez potrzeby dodatkowego oprogramowania

* Funkcja Windows Remote Desktop pozwala na sterowanie projektora z klawiatury i myszy poprzez wejście USB

* Windows dysk sieciowy i funkcje Media Connection wyświetlanie plików multimedialnych (. Jpeg,. Bmp,. Png,. Mpeg2 lub. WMV9)

* Pełna linia pięciu obiektywów wymiennych montowanych na bagnet

* Image Express Lite umożliwia przewodową / bezprzewodową transmisję obrazu do projektora bez potrzeby korzystania z zewnętrznej części

* Image Express 2.0 umożliwia transmisję obrazu w czasie rzeczywistym przez sieć do jednego projektora lub wielu projektorów jednocześnie

* 3D Reform TM korekcja obrazu poprzez dostosowanie poziomo, pionowo lub ukośnie, gdy projektor jest umieszczony nie w osi powierzchni projekcyjnej

* Korekta Cornerstone umożliwia wyświetlanie obrazu prawidłowo, gdy projektor jest ustawiony pod kątem do ekranu

* Korekta geometryczna pozwala na wyświetlanie obrazów na ekranach cylindrycznych, kulistych

* Poziome i pionowe przesunięcie obiektywu (Lens shift)

* Nowoczesna technologia mieszania tworzy obrazy panoramiczne z kilku projektorów

* Symulacja DICOM

* Blokada panela sterowania

* Ochrona hasłem

* Powiadomienia e-mail aby poinformować administratora systemu, gdy lampa projektora zbliża się do końca okresu użytkowania

Projektory NEC PA600X, PA550W, PA500U i PA500X objęte są 3-letnią gwarancją mają być dostępne w USA jeszcze w tym miesiącu. Sugerowane ceny detaliczne wynoszą odpowiednio: 3.999 dolarów, 3.399 dolarów, 5.499 dolarów i 3.199 dolarów. Lampa w projektorach objęta jest gwarancją przez 1 rok lub 500 godzin, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Źródło: NEC

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.