Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Nowości Viz-Art

07 of marzec 2013

Projektory to nasz główny temat zainteresowania, ale ważne są też akcesoria bez których teoretycznie można wykonywać projekcje, ale to już nie jest to samo….

Dlatego dziś chcemy przedstawić nowości wprowadzone ostatnio przez polskiego producenta ekranów, którego nie trzeba chyba przedstawiać bliżej - firmę VIZ-ART z Warszawy:

Do szerokiej gamy produktów do kina domowego, sal konferencyjnych, szkół i uczelni wprowadzone zostały kolejne nowe modele wind i ekranów projekcyjnych. Producent ten posiada windy do projektorów i telewizorów oraz uchwyty montażowe w stale dostępnej ofercie. Większość ekranów na zamówienie jest produkowana w ciągu 3 do 5 dni lub ustalany jest w przypadku większych ekranów  indywidualny termin realizacji zależny od wielkości oraz ewentualnie rodzaju powierzchni.


Winda SIDE-LIFT, to winda pozioma do TV plazmowych i LCD wysuwająca je z boku mebla, zabudowy lub ścianki działowej (poziomo). Spełnia oczekiwania większości użytkowników i architektów, stosowana może być w ciekawych aranżacjach wnętrz z TV wysuwanym z zabudowy.
Modele:  SIDE lift 65 posiadają udźwig do 50kg, TV do 65”  Zalety windy: stosowana w oryginalnych realizacjach z TV wysuwanym poziomo, gdzie liczy się komfort użytkowania i wysoka jakość. SIDE-lift wybierana jest do nowoczesnych wnętrz.

Winda CINE-LIFT, to winda sufitowa elektryczna opuszczana; dla wymagających klientów; minimalnie widoczna; estetyczna obudowa boków projektora; łatwy montaż; wysięg 700mm; udźwig 8kg.


Winda CP-LIFT,  to winda do montażu sufitowego; posiada udźwig do 60kg; maksymalna wielkość TV , który można zamontować, to 46”.

Ekran SUPERNOVA CINE 200MW

Jest to ekran do projekcji przedniej, który posiada stabilny system montażu oraz obudowę w kształcie cytryny malowaną proszkowo w kolorze białym. Proporcje ekranu to 16:9, a zastosowana powierzchnia to solidny i sprawdzony Matt White z czarnym tyłem.


Ekran SUPERNOVA TENSION 204MW, to nowy ekran z napinaczami bocznymi i czarną ramką szerokości  5cm. Obudowa, podobnie jak w ekranie SUPERNOVA Cine jest biała i ma kształt cytryny, proporcje ekranu wynoszą 16:9, a powierzchnia  to Matt White z czarnym tyłem.

Źródło: VIZ-ART.PL

Wszystkie produkty VIZ-ART są sprzedawane przez szeroką sieć dealerów - specjalistów av i kina domowego.

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.