Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Główne cechy nowego projektora:

  • 2 wejścia HDMI ®, konwersja 2D do 3D i technologia NVIDIA ® 3DTV Play,
  • Dwa porty HDMI umożliwiają podłączenie dwóch urządzeń, w tym komputery i konsole do gier, które mają być podłączone do projektora jednocześnie.
  • Natywna rozdzielczość 720p w panoramicznym formacie 16:9, zapewnia wysokiej jakości i realistyczne wrażenia wizualne.
  • Jasność 2500 ANSI lumenów i kontrast 13.000:1 zapewniają krystalicznie przejrzyste obrazy z dokładnością wyświetlania szczegółów.
  • Technologia ExtremeEco umożliwia pobór mocy zmniejszony do 70 procent, a żywotność lampy przedłużona z 5.000 godzin do 10.000 godzin.


Acer America pokazał swój najnowszy projektor kina domowego dla klientów w USA - Acer H5370BD. Urządzenie ma natywną rozdzielczość 720p HD Ready w szerokim formacie 16:9 , posiada wydajną i mocną lampę i umożliwia ekscytujących projekcje 3D gier 3D i filmów. Co ciekawe, urządzenie w Stanach ma być dostępne w rewelacyjnej sugerowanej cenie detalicznej (MSRP) 549 dolarów, co daje poniżej 1800 zł przy aktualnym kursie dolara.

Projektor Acer H5370BD zapewnia duży do 300 cali obraz niezapomniane efekty wizualne i doskonałą widoczność z daleka. “Nasz najnowszy projektor kina domowego jest doskonałym wyborem dla konsumentów, którzy chcą niedrogi sposób, aby cieszyć się radością z obu HD i 3D oraz gier w domu,” powiedział Chris White, dyrektor ds. marketingu produktów Acer America. “Dwa porty HDMI umożliwiają podłączenie dwóch urządzeń, w tym komputery i konsole do gier, które mają być podłączone na raz i zaoferować elastyczną łączność i natychmiastowe przełączanie. Ukłonem w stronę ekologii jest oszczędzanie energii i przedłużenie żywotność lampy, co obniża koszty eksploatacji w długim okresie. “


3D Ready

Ten projektor obsługuje popularne technologie 3D, w tym Blu-ray ™ 3D, 3D DLP ® i NVIDIA ® 3DTV Play ™. Acer H5370BD automatycznie konwertuje do 3D dowolne obrazy 2D lub sygnał wideo, która przechodzi przez port HDMI ®. technologia konwersji Real-time 2D-to-3D pozwala użytkownikom oglądać filmy, zdjęcia i gry w wirtualnym 3D bez dodatkowego wymaganego oprogramowania. Użytkownik po prostu musi przejść do menu ekranowego, aby włączyć tę funkcję i podłączyć źródło 3D do projektora, to wystarczy.

Acer H5370BD ma atrakcyjną i estetyczną obudowę w kolorze białym, o zaokrąglonych krawędziach i z błyszczącym wykończeniem. Posiada również mnóstwo dogodnych ustawień i zaawansowanych funkcji poprawiających użyteczność prezentacji. Projektor wykrywa sygnały wejściowe, kiedy tylko źródło jest podłączone. Obsługuje niemal wszystkie szerokoformatowe sygnały, jak również poprzez wejście PC zapewnia łączność i błyskawiczne przełączanie. Wykrywając nachylenie w pionie, projektor automatycznie koryguje zniekształcone obrazy za pomocą “Keystone” w pionie i poziomie, w wyniku czego mamy ostry prostokątny obraz.


Zaawansowane technologie zapewniające jakość obrazu
Acer wykorzystuje najwyższej klasy technologie w celu zwiększenia dokładności kolorów i ostrości. Acer ColorSafe II + praktycznie eliminuje rozkład kolorów i wykorzystuje technologię DLP, aby zachować integralność obrazu nawet po długim okresie użytkowania. Ta zaawansowana technologia wykorzystuje również dynamiczną kontrolę wzmocnienia RGB do lepszej wierności kolorów bezpiecznych w stosunku do tradycyjnych projektorów DLP. Acer ColorBoost poprawia wydajność optyczną kolorów na podstawie widma światła i właściwości koła kolorów, które zwiększają naturalną temperaturę barwową dla optymalnego balansu kolorów i jasności.


Funkcjonalność ekologiczna

Projektor posiada ekologiczny tryb oszczędzania energii i wydłuża w ten sposób żywotność lampy, co przekłada się na znaczne oszczędności i niższe koszty eksploatacji. Wybierając opcję korzystania z trybu Acer ExtremeEco, pobór mocy projektora może być zmniejszony do 70 procent, a żywotność lampy przedłużona do 10.000 godzin. Ponadto, projektor automatycznie przejdzie w tryb ECO, jeśli nie ma sygnału wejściowego przez pięć minut, co zmniejsza zużycie energii podczas czuwania nawet do 50 procent.

Ceny i dostępność

Projektor Acer H5370BD dostępny jest u wiodących sprzedawców detalicznych w USA, z ograniczoną roczną gwarancją za jedyne 549 dolarów.

Źródło: ACER

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.