Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Sanyo ma zaprezentowało nowy model projektora bliskiego pola PLC-WL2503. Urządzenie oferuje jasność 2500 ANSI lumenów, kontrast 500:1 i rozdzielczość WXGA (1280 x 800). Główną cechą charakterystyczną jest możliwość wyświetlenia obrazu o przekątnej 80″ (203 cm) z odległości tylko 83 cm od ekranu. Krótka ogniskowa zwiększa komfort projekcji, gdyż projektor nie oślepia prowadzącego, a obrazu na ekranie nie zasłania również cień prowadzącego, wchodzącego podczas prezentacji w strumień światła.

Oprócz tego, jest to pierwszy interaktywny model SANYO. Pod obiektywem projektora wbudowana jest kamera działająca w podczerwieni, która pozycjonuje pisak interaktywny, który jest dostarczony razem z projektorem. Aby rozpocząć pracę w trybie interaktywnym, należy skalibrować projektor, co polega na wskazaniu piórem punktów kalibracyjnych na ekranie (procedura identyczna, jak w przypadku przystawek interaktywnych do tablic, np. Mimio). Po skalibrowaniu, kamera odbiera informacje z pióra interaktywnego i jego dokładne położenie przekazuje za pomocą kabla USB do komputera.

“Nasz nowy interaktywny projektor otwiera ogromne możliwości zastosowań zarówno dla rynków edukacyjnych, jak i biznesowych. Umożliwia interaktywną współpracę z komputerem PC, w zasadzie w każdym środowisku i przy znacznie niższych kosztach niż w istniejących systemach, eliminując potrzebę tablicy interaktywnej. PLC-W2503 zapewnia pełną funkcjonalność w każdym pomieszczeniu, w klasie lub na spotkaniu, z interaktywnym ekranem lub bez niego.” powiedział Sam Malik, Vice Prezydent i Generalny Manager Presentation Technologies Group w Ameryce Północnej SANYO Consumer Solutions Division. “Ponadto, nasza technologia krótkiego rzutu zwiększa elastyczność prezentacji, umożliwiając przenoszenie i szeroką gamę rozmiarów obrazu, w przeciwieństwie do stałej lokalizacji i wielkości tablicy.”

Sanyo PLC-WL2503 dedykowany jest do zastosowań edukacyjnych - w przedszkolach, szkołach, na wyższych uczelniach i w firmach szkoleniowych. Projektor zaprojektowano tak, by obniżyć koszty eksploatacyjne - dzięki usprawnionej wentylacji żywotność lampy wynosi 4.000 godzin w trybie Eco, a średni czas pomiędzy wymianą filtrów powietrza - 4.000 godzin. Nowy projektor interaktywny PLC-WL2503 jest już dostępny na rynku polskim w cenie 4000 złotych brutto.

Panel przyłączeniowy projektora SANYO PLC-WL2503

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.