Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Viewsonic PJD7383i

Miło jest nam poinformować, iż nowy projektor interaktywny Viewsonic PJD 7383i zajął pierwsze miejsce w rankingu na najlepszy projektor (o jasności 2000-3500 Ansilumenów) w kategorii projektory konferencyjne, zamieszczonym na portalu Projectorcentral.com.

Viewsonic pokonał między innymi projektory Optomy, Nec, Hitachi, Benq i Sanyo. Należy wspomnieć, że w tej samej kategorii na szóstej pozycji uplasował się drugi model - ViewSonic PJD6221. Dodatkowo, w kategorii projektorów konferencyjnych o jasności 5000 ansilumenów i wyższej - pozycję 8 zajął projektor Viewsonic Pro8500 (w TOP10 w tej kategorii znajduje się aż 6 projektorów Sanyo).

Viewsonic PICO DVP5

Viewsonic PICO DVP5

W kategorii projektorów PICO, szóstą pozycję zajął projektor ViewSonic DVP5. Dodatkowo, w kategorii projektorów szkolnych o jasności powyżej 2000 Ansilumenów, w segmencie najtańszym - SVGA do 700 dolarów, w pierwszej dziesiątce znalazły się dwa modele Viewsonic - PJD5122 (pozycja 5) i PJD5112 (pozycja 10), w projektorach XGA - ViewSonic PJD6221 na pozycji dziewiątej i w kategorii projektorów WXGA - ViewSonic PJD6531w na pozycji szóstej.

Wyróżnienie tylu projektorów Viewsonic, które w większości są nowymi modelami dostępnymi od krótkiego czasu na rynku jest potwierdzeniem wysokiej jakości sprzętu, która w zestawieniu z konkurencyjną ceną oraz dobrymi warunkami gwarancji i sprawnym serwisem przyczyni się z pewnością do zwiększonego zainteresowania produktami tego producenta. Na rynku polskim marka Viewsonic była do tej pory kojarzona jedynie z monitorami, ale mamy nadzieję, że takie wyróżnienia, jak to na Projectorcentral.com, przekonają coraz większą grupę użytkowników projektorów do Viewsonic. Dodatkowo przypominamy o bieżącej promocji na projektory 3D - do wybranych modeli dodawane są okulary PGD-150. Zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem - firmą DELTA sp.j., której pracownicy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z ofertą projektorów Viewsonic.

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.