Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Prośba o pomoc Oli

07 of kwiecień 2015

Dziś zamieszczam nietypowy wpis, ale sprawa jest bardzo ważna. Sam urodziłem się z wadą serca, którą na szczęście operacyjnie u mnie zlikwidowano, więc tym bardziej proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogą się cieszyć tym, że ich dzieci są zdrowe. Przekazuję prośbę rodziców Oli:

Aleksandra urodziła się w marcu 2006r. w Białymstoku z wrodzoną wadą serca - skrajną postacią TOF (więcej informacji o tetralogii Fallota można uzyskać na Wikipedii tu. Aby jej serce mogło działać prawidłowo w trakcie jej rozwoju, Ola potrzebować będzie szeregu zabiegów chirurgicznych. Mimo że lekarze dawali jej tylko 3 lata życia, Ola skończyła 9 lat trzeciego marca br., jest prawdziwym wojownikiem :)

Do tej pory Ola miała 3 zabiegi kardiochirurgiczne, wszystkie wykonywane przez lekarzy z Herzzentrum der Uniklinik w Kolonii w Niemczech. Ostatni został przeprowadzony w listopadzie 2009 roku i dał jej siłę, by żyć normalnie prawie aż do października 2014 roku, kiedy jej stan zdrowia zaczął się pogarszać. Wtedy też jej lekarze w Polsce i Niemczech zdecydowali, że Ola potrzebuje kolejnego zabiegu aby móc nadal żyć i się rozwijać.

Ola ze swoją młodszą siostrą Leną

Choroby zakaźne mogą być dla niej bardzo szkodliwe, kontakty z potencjalnymi źródłami musiały być ograniczone, dlatego musiała zrezygnować z nauki w szkole na rzecz nauczania indywidualnego. Decyzja o rezygnacji z możliwości uczęszczania na zajęcia szkolne z kolegami i koleżankami była dla niej bardzo trudna.

Koszt następnej operacji (42,5 tys. Euro) jest większy niż możemy mieć nadzieję na sfinansowanie z własnej kieszeni, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie zbiórki pieniędzy. Jesteśmy pewni, że dzięki wsparciu dobrych ludzi, możemy osiągnąć nasz cel i dać realną szansę Oli na dalsze normalne życie. Środki ze zbiórki zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów leczenia, jak również kosztów podróży i zakwaterowania.

Wpłaty prosimy kierować na podany poniżej rachunek bankowy, udostępniony Oli przez Fundację na Rzecz Dzieci z Wadami i Chorobami Serca COR ANGELUS:

PKO BP SA Oddział 2 w Białymstoku

33 1020 1332 0000 1802 0944 9531

z dopiskiem “ALEKSANDRA”

Dziękuje wszystkim za pomoc i proszę o przekazywanie informacji swoim znajomym. Liczy się naprawdę każda złotówka. Tu można ściągnąć ulotkę.

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.