Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Od ponad 15 lat, PMA Research zbiera miesięczne dane o sprzedaży poprzez wiodących północnoamerykańskich dealerów projektorowych, detalistów, sprzedawców internetowych i dystrybutorów. Ich „Serwis Śledzący” oferuje miesięczne raporty sprzedaży na podstawie danych i analizy sprzedaży jednostkowej projektorów, realnych średnich cen sklepowych oraz zapasów projektorów w tych kanałach sprzedaży.

Każdego miesiąca, piony badawcze PMA przedstawiają listę 5 najlepiej sprzedających się projektorów w następujących kategoriach:

Projektory Mainstream (jasność od 1000 do 3999 Ansi lumenów)

W przypadku tej kategorii, wyniki z kwietnia pokazały, że  zwycięzcą jest InFocus, którego numerem jeden sprzedaży w USA jest model IN114 i numerem dwa -  IN112Epson uplasował się na liście również z dwoma modelami: POWERLITE 93 + i PowerLite X12 na miejscach odpowiednio trzecim i piątym. Na czwartym miejscu uplasowało się Hitachi CP-X2521WN. Ta lista”Top 5″ jest opracowana na podstawie danych zebranych w ciągu lutego od dealerów z Ameryki Północnej.

Projektory High-End (powyżej 4000 Ansi lumenów)

W kwietniu 2013  trzy modele Mitsubishi zajęły odpowiednio miejsca numer jeden, dwa i pięć: Mitsubishi XD700, Mitsubishi WL7200 i Mitsubishi WD720. Listę zamykają Panasonic z modelem PT-FX400 na trzecim miejscu i z POWERLITE 1945W w czwartym miejscu Epson. Ta lista”Top 5″ jest opracowana na podstawie danych zebranych w ciągu kwietnia od dealerów i integratorów z Ameryki Północnej.

Projektory Pico i Personal (poniżej 1000 Ansilumenów).

Wyniki za miesiąc kwiecień wskazały jako zwycięzcę bestsellerowy 3M MP410. Następnie dwie Optomy: PK-320 w drugim miejscu i ML500 na trzecim miejscu. Dopełnieniem “Top 5″ były Vivitek Qumi Q2 i Pico P3 AAXA na miejscach czwartym i piątym, odpowiednio. Ten wykaz “Top 5″ powstał na podstawie danych zebranych w miesięcznym raporcie Retail Tracking PMA, który pochodzi od sprzedawców i dystrybutorów internetowych.

Źródło: PMAResaeach

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.