Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

foto: nexttv.pl
Spółka Astro uruchomiła pierwsze cztery kanały telewizyjne - NEXT Man 3D, NEXT Lejdis 3D, NEXT Young 3D oraz kanał NEXT Music HD. Tym samym NEXT wprowadziła na rynek telewizji w Polsce nową jakość - pełne kanały 3D. Oferta kierowana jest do operatorów sieci kablowych.
nextv_logo.jpgNEXT jako pierwsza w Polsce oferuje swoim widzom trzy kanały realizowane całkowicie w technologii 3D. Obecnie nadawca uruchomił cztery kanały - trzy w jakości 3D oraz jeden w HD:
foto: nexttv.pl
NEXT Man 3D - kanał kierowany do mężczyzn. W ofercie nie zabraknie relacji z wydarzeń sportowych oraz koncertów. Dodatkowo, ramówkę kanału wzbogacają ciekawe wywiady, reportaże i poradniki, a także piękne kobiety.

NEXT Lejdis 3D - kanał kierowany do kobiet o wszechstronnych zainteresowaniach. Atutem kanału jest forma na którą składają się magazyny i poradniki, nie zabraknie wywiadów i felietonów. Silną stroną kanału stanie się muzyka, kultura i prezentowanie nowości filmowych, premier teatralnych i wydawnictw książkowych.

NEXT Young 3D - to stacja skierowana do najmłodszych widzów. Kanał tworzony jest z myślą o aktywnych młodych ludziach zafascynowanych otaczającym światem. Oprócz wielu programów, kanał będzie emitować bajki i seriale, które do tej pory zaskarbiły sobie sympatię widzów na całym świecie.

NEXT Music HD - to z kolei program muzyczny w którym 100 % ramówki wypełnią teledyski. Muzyka utrzymana będzie w klimacie tanecznym “Party Hits”. Specjalnie wyselekcjonowane przeboje lat 70., 80. i 90. sprawią, że każdy nawet najbardziej wymagający widz znajdzie coś dla siebie.

Równocześnie uruchomiono wirtualne studio 3D (oparte na systemie ORAD). Sygnał NEXT w początkowym okresie przesyłany będzie światłowodem do wybranych sieci kablowych, które już są podłączone światłowodowo z Pałacem Kultury lub Centrum LIM w Warszawie. W najbliższych dniach rozpocznie się testowe przesyłanie sygnału do wybranych operatorów telewizji kablowej. Astro zamierza w efektywnie wykorzystywać synergię wynikającą z połączenia dwóch strategii - inwestycji w kanały tematyczne i w kanały oraz rozwiązania 3D.

Trójwymiarowy projekt uruchomiła firma Astro, która jest notowaną na rynku NewConnect spółką specjalizującą się w produkcji telewizyjnej. Działająca na rynku usług telewizyjnych od 17 lat  spółka zdobyła doświadczenie wykonując projekty dla przodujących telewizji w Polsce. Spółka była także udziałowcem telewizji Superstacja, od wielu lat produkuje m.in. teleturniej “Familiada”.

Źródło: Media2

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.