Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Sanyo sprzedało 3 miliony projektorów

27 of październik 2009

Firma SANYO poinformowała niedawno, iż wyprodukowała już trzy miliony projektorów. 3-milionowym egzemplarzem był projektor PLC-WTC500, który Sanyo podarowało amerykańskiej uczelni Georgia Institute of Technology w Atlancie. Uczelnia została wybrana z powodu długoletniej aktywnej współpracy z koncernem Sanyo w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii w edukacji. Na wspomnianej uczelni prowadzony jest projekt Classroom 2.0. Jest to eksperymentalny program, w którym w klasach wykorzystuje się zarówno najnowsze technologie, jak i najnowsze sposoby nauczania. Dodatkowym efektem projektu dla uczelni jest optymalizacja wyposażenia sali wykładowej. Dzięki braku dublowania funkcjonalnego sprzętu oraz uniknięciu instalowania nieprzydatnych urządzeń, uczelnie będą mogły lepiej gospodarować swoim i tak z reguły skromnym budżetem.

Sanyo jest obecnie jednym z największych producentów projektorów na świecie z ofertą liczącą ponad 30 modeli. Oferowane pod marką SANYO projektory obejmują wszystkie grupy odbiorców instytucjonalnych, jak i prywatnych, oferując doskonałe urządzenia do kina domowego, biznesu i szkolnictwa, jak również i profesjonalne projektory do instalacji w sektorze reklamy, rozrywki i marketingu, w tym modele stosowane w kinach. W Polsce firma znajduje się stale w czołówce sprzedaży.

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.