Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Sony na ISE2014

02 of grudzień 2013

Firma Sony ogłosiła, że na targach ISE 2014 zaprezentuje swoją wizję Beyond Definition na przykładzie nowych i innowacyjnych technologii. Podczas przyszłorocznych targów firma Sony jeszcze więcej uwagi poświęci swoim rozwiązaniom i zaprezentuje szeroką ofertę dla rynku biznesowego, edukacyjnego, detalicznego oraz rynku kina domowego. Goście będą mogli osobiście przekonać się o ogromnych możliwościach nowego rozwiązania Multi View firmy Sony, podziwiać potencjał funkcji łączenia krawędzi w standardzie 4K za pomocą cyfrowego projektora SRX-T615, a także poznać rozwiązania wideokonferencyjne i nie tylko. Przybliżamy niektóre zintegrowane rozwiązania, które zostaną przedstawione na targach.

Multi-View: nowe, interaktywne rozwiązanie do prezentacji
Na swoim stoisku firma Sony po raz pierwszy zaprezentuje na żywo nowe interaktywne rozwiązanie Multi-View do prezentacji, które zapewni użytkownikom większą elastyczność oraz szersze możliwości zaangażowania słuchaczy podczas prezentacji na żywo. Rozwiązanie to wykorzystuje sterowane kamery HD firmy Sony, projektory z funkcją łączenia krawędzi z serii F oraz bezprzewodowe systemy audio DWZ. Umożliwi to osobie prezentującej wyświetlanie na jednym ekranie materiałów z różnych źródeł z połączonymi krawędziami i w ten sposób ożywi spotkania korporacyjne, wykłady na uczelniach i ważne imprezy.

Projektor SRX-T615 do symulacji i wizualizacji w standardzie 4K
Firma Sony zaprezentuje również niezwykłą funkcję projektora SRX-T615. Jest nią łączenie krawędzi i wyświetlanie obok siebie obrazów z kilku projektorów w wysokim kontraście i w standardzie 4K w celu stworzenia wielkoformatowej projekcji. Ten projektor nowej generacji pracuje w rozdzielczości 4K i cechuje się bardzo wysoką jasnością, wiernym odwzorowaniem barw, jednolitością i kontrastem, co sprawia, że jest on idealnym urządzeniem do wielu trudnych zastosowań. Może być wykorzystywany w parkach tematycznych, muzeach i innych atrakcjach turystycznych, gdzie wysoka wydajność i wszechstronność odgrywają bardzo ważną rolę.

Profesjonalne monitory w standardzie 4K i formacie HTML5
Czołową pozycję firmy Sony w dziedzinie technologii monitorów B2B 4K umocni nowy monitor FWD-65X850P wraz z całą serią W800, obsługującą format HTML5. Monitory B2B firmy Sony zapewniają wspaniały obraz w standardzie 4K, wysoką jakość dźwięków i realistyczne wrażenia, dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie do sal konferencyjnych i środowiska Digital Signage.

Pierwszy na świecie projektor z laserowym źródłem światła
Gościom targów zostanie zaprezentowany także laserowy projektor VPL-FHZ55 3LCD, który wywarł duży wpływ na rynek projektorów edukacyjnych i biurowych. Cechuje się jasnością 4 000 lm, rozdzielczością WUXGA (1920 x 1200) i technologią BrightEra™, dzięki czemu jest najjaśniejszym projektorem tego rodzaju i został uznany za czołowy produkt w swojej kategorii w Europie. Może pracować nawet 20 000 godzin bez konieczności konserwacji, co jest szczególnie istotne w segmentach biurowym i edukacyjnym, w których okresy użytkowania projektorów są dłuższe.

Projektor VPL-VW500ES 4K
Projektor VPL-VW500ES został wprowadzony, by poszerzyć paletę produktów kina domowego w standardzie 4K firmy Sony. Pracuje w rozdzielczości 4096 x 2160 zgodnie z normą DCI oraz najnowszym standardem HDMI 2.0 do obsługi treści 4K/60P. Dzięki temu działania są wyświetlane płynniej i bez konieczności elektronicznego ulepszania pikseli. Ponadto projektor VPL-VW500ES jest wyposażony w wyjątkową funkcję zwiększania rozdzielczości do 4K o nazwie „Reality Creation”. Poprawia ona jakość materiału o rozdzielczości 1080p, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się obrazami 4K na swoich dyskach Blu-ray, nawet w trybie 3D.

Rozwiązania do produkcji na żywo i cyfrowe bezprzewodowe rozwiązania audio
Z myślą o firmowej produkcji na żywo Sony zaprezentuje swój zintegrowany ekosystem produktów, obejmujący m.in. mobilny i łatwy w obsłudze system AWS-750 Anycast Touch wraz z serią wielofunkcyjnych kamer BRC z funkcją panoramowania, przechylania i powiększania. W skład wchodzi także jednostka do produkcji na żywo NXL-IP55 IP, która upraszcza środowisko produkcyjne za pomocą cyfrowych bezprzewodowych rozwiązań audio firmy Sony.
„Na targach ISE 2014 firma Sony zaprezentuje zintegrowane portfolio interaktywnych rozwiązań audiowizualnych dla użytkowników końcowych, które przykuje uwagę i zachęci do dyskusji. Zaprezentujemy najnowsze rozwiązanie Multi View, zachwycające projektory do symulacji i wizualizacji oraz projektory laserowe, a także produkty wideokonferencyjne. Niektóre z tych funkcji po prostu trzeba zobaczyć, żeby uświadomić sobie ich potencjał. Przyjdź do stoiska Sony na targach ISE 2014 i przekonaj się” — zaprasza Damien Weissenburger, dyrektor ds. prezentacji i komunikacji, Sony Europe.
Firma Sony zaprezentuje również rozwiązania audio i do produkcji na żywo — wszystko przy stoisku 1-H95 w hali 1 na targach ISE 2014 w centrum Amsterdam RAI.

Źródło: Sony

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.