Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

ViewSonic to amerykańska marka z 25-letnim doświadczeniem. Znana jest przede wszystkim z produkcji monitorów i projektorów. Główna siedziba firmy znajduje się w Kalifornii a produkty oferuje poprzez sieć partnerów w 125 krajach. Marka ViewSonic posiada szczególnie mocną pozycję na rynkach wschodnioeuropejskich, szczególnie na Ukrainie (trzecia marka pod względem udziału w rynku) oraz Rosji (czwarta marka).

Za sprawą ViDiS S.A. od 1.07.2013 projektory ViewSonic dostępne będą również w Polsce. Do oferty wprowadzanych będzie stopniowo kilkanaście modeli projektorów, począwszy od najtańszych, przenośnych, poprzez krótkoogniskowe, a kończąc na urządzeniach wyświetlających obraz w rozdzielczości Full HD z jasnością nawet 5.000 ANSI lumenów. Pojawią się również projektory dedykowane do kina domowego.

Projektory ViewSonic wyróżnia przede wszystkim wysokiej jakości obraz, długa żywotność lampy (nawet 10.000 godzin) oraz zaawansowane, dodatkowe funkcje, takie jak wyświetlanie obrazu przesyłanego przez przewód USB i/lub RJ45. Dodatkowo urządzenia oferują funkcję interaktywną, odtwarzanie treści z pamięci USB, możliwość bezprzewodowej łączności z komputerem i urządzeniami przenośnymi (smartfony, tablety), a także zaawansowane funkcje zarządzania przez sieć LAN.

Gwarancja na projektory ViewSonic wynosi 2 lub 3 lata na projektor w zależności od modelu oraz 1 rok na lampę (max. 1000 godzin, cokolwiek nastąpi pierwsze).

Źródło: Vidis

Marka Viewsonic była już obecna na rynku polskim dzięki działaniom firmy DELTA sp. j. Krentowski, Hus z Białegostoku i Guest z Gliwic. Jakoś nie udało im się przebić z Viewsonic na szersze wody, ale to za przyczyną polityki producenta, który, jak do tej pory nie uważał polskiego rynku za szczególnie wart zainteresowania. Skoro Vidis został dystrybutorem - widocznie coś w centrali Viewsonic drgnęło i być może projektory i inne urządzenia Viewsonic będą tak popularne w Polsce jak w Ameryce, ale na to potrzeba trochę czasu i dużo marketingu. Mamy też nadzieję, że producent poprawił też jakość części, gdyż były w tych projektorach swego czasu dosyć duże problemy z zasilaczami.

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.