Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Nowy projektor Viewsonic PJD7583wi łączy w sobie pełne możliwości projektora biznesowego WXGA z łatwym w użyciu rozwiązaniem interaktywnym. Zaprojektowany z myślą o edukacji i prowadzeniu szkoleń, PJD7583wi może dosłownie zmienić sposób komunikowania się.

ViewSonic poszedł o jeden krok dalej i uznał, że zastosowany projektor musi być łatwy do obsługi, sterowania i musi zapewnic natychmiastowy zwrot z inwestycji. Zgodność ze standardami sterowania Crestron e-Control i RoomView oraz oprogramowanie sieciowe umożliwiają zdalną możliwość zarządzania projektorem z poziomu komputera i sprawiają, że projektor jest bardzo funkcjonalny.

Innowacyjne wręcz, pióro interaktywne (lub jak kto woli wskaźnik interaktywny), dołączony do projektora, brak konieczności kalibracji i możliwość pracy na dowolnej praktycznie powierzchni, to niezaprzeczalne atuty nowego projektora Viewsonic. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami tablic interaktywnych, projektor jest łatwy w obsłudze, gotowy do pracy za każdym razem i co najważniejsze - jest przenośny, co w szkole jest niezaprzeczalnym plusem, gdyż może zapewnić komfortową pracę w każdej pracowni lekcyjnej, na każdym przedmiocie nauczania, a nie jedynie np. w pracowni informatyki, gdzie jest na stałe zamontowana tablica interaktywna z dodatkowym projektorem.

Poniżej przedstawiamy kilka cech, którymi odznacza się nowy projektor Viewsonic:

Technologia BrilliantColor TM

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego rozwiązania z 6-segmentowym kołem kolorów, przedstawiane obrazy, są bardzo wyraźne, posiadają znakomitą ostrość, jasność i odwzorowanie kolorów, które robi wrażenie na oglądających.

Cyfrowa korekcja zniekształceń trapezowych (korekcja Keystona)

Cyfrowa korekcja zniekształceń trapezowych w zakresie ± 40°, jest odpowiedzią na nieuniknione zniekształcenia obrazu w różnych miejscach, gdzie może być używany projektor. Obrazy są natychmiast dostosowywane do prostokąta w odpowiedniej proporcji, tak, żeby proporcje obrazu były identyczne, jak w komputerze.

Możliwość zdalnego wyświetlacza poprzez sieć

Sieć reklamowa pozwala ten sam strumień wideo przekazać na wiele wyświetlaczy, aby połączyć projektory w różnych klasach lub wyświetlić aplikacje reklamy cyfrowej wideo w wielu miejscach jednocześnie. Centralne zarządzanie wpisami sieci lub dużej aulii nie może być prostsze.

Przewodowe sterowanie i kontrola przez RJ45

Kalendarz, zdalnie zarządzanie i monitorowanie projektora, możliwość otrzymywania powiadomienia e-mail o statusie projektora. Skorzystaj z wyjątkowej wbudowanym zegarem do wykonywania poleceń nawet, gdy komputer sterujący jest wyłączony. Z Crestron RoomView flota projektorów może być zarządzana, z jednej centralnej lokalizacji.

Short-Throw, czyli projektor „bliskiego pola”

Optyka projektora umożliwia uzyskiwanie dużych obrazów z niewielkiej odległości w małych pomieszczeniach. Przekątna ekranu 80″ jest możliwa do wyświetlenia z tylko 1m.

Port USB-A i zaawansowana łączność

Zintegrowany port USB typu A pozwala zapisać cenne chwile debat i dyskusji na PC w danym momencie. Pozwala też na wyświetlanie innych źródeł zarówno z lokalnego komputera lub za pomocą bezprzewodowego adaptera. Projektor posiada również wbudowany głośnik 10W z wejściem mikrofonowym, który może skupiać uwagę widza na prezentacji od samego początku, bez stosowania dodatkowego nagłośnienia w przypadku kameralnego spotkania.

Podstawowe parametry PJD7583wi:

 • rozdzielczość: WXGA 1280×800

 • jasność: 3000 ansi lumenów

 • kontrast: 3000:1

 • odległość wyświetlania: 0,32-3,16 m

 • throw ratio: 0,5:1

 • żywotność lampy 4000/6000h (normal/eco)

 • głośność: 32/27dB (normal/eco)

 • waga: 3,5 kg

 • posiada polskie menu

  Projektor jest dostępny w ofercie autoryzowanego dystrybutora na zamówienie.

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.