Menu

Najświeższe wpisy

Projektory

Warto odwiedzić

Na skróty

3M MP225a 3M MPro-150 3M Roku Streaming Projector Aaxa P1 AAXA P2 Jr. Aaxa P3 Aaxa P4X Ansilumen Brookstone HDMI pocket projector dlp link 3d ready General Imaging PJ205 Microvision ShowWX najlepsze pico projektory najlepsze projektory pico nowe projektory nowe projektory Panasonic nowy projektor okulary 3D OPTOMA Optoma PK201 Optoma PK301 Optoma PK320 projektor 3D projektor 3d-Ready projektor bliskiego pola projektor full HD projektor interaktywny projektor LED projektor WXGA projektor XGA projektory 3D projektory 3D-Ready projektory bliskiego pola projektory interaktywne projektory NEC projektory Panasonic Projektory PICO projektory Sanyo projektory Viewsonic projektor z HDMI ranking projektorów pico Samsung SP-H03 SVP PPP-03 Viewsonic 3D XGA

Linki

Wizualizer do projektorów EPSON

26 of czerwiec 2009

15.06.2009

Epson, światowy lider rynku projektorów, wprowadza do sprzedaży unikatowy wizualizer Epson ELP DC-06, który jest pierwszym modelem z nowej serii innowacyjnych akcesoriów zaprojektowanych pod kątem łatwej współpracy z projektorami. Idealny do użytku w klasach i centrach edukacyjnych, DC-06 jest kompaktowy, łatwy w konfiguracji i prosty w użyciu. Wizualizer, który można podłączyć do nowych projektorów Epson EB-85, EB-825 i EB-826W za pomocą pojedynczego kabla USB, umożliwia prezentowanie dokumentów bez komputera i oddzielnego zasilacza.
Vincent VAN RIJ, menedżer ds. marketingu produktów w Epson Europe, powiedział: „Ten nowy dodatek do projektorów potwierdza nacisk, jaki kładziemy na innowacje. Opracowaliśmy łatwy w użyciu, tani i przenośny wizualizer, który przewyższa inne rozwiązania do prezentacji dokumentów. Klienci z sektora edukacyjnego z pewnością docenią liczne przyjazne dla użytkownika cechy i funkcje wizualizera DC-06”.
Wizualizer DC-06 jest niewielki i bardzo lekki, więc można go bez wysiłku przenosić z sali do sali oraz łatwo przechowywać, kiedy nie jest używany. Do współpracy z projektorami EB-85, EB-825 i EB-826W wymaga tylko prostego połączenia jednym kablem USB, ale równie łatwo można go podłączyć do innych projektorów za pośrednictwem komputera, ponieważ nie potrzebuje oddzielnego kabla zasilającego. ELP DC-06 to elastyczne rozwiązanie do wyświetlania dokumentów, które oferuje szeroką gamę funkcji. Głowica kamery umożliwia obracanie obrazu w pionie i w poziomie, więc użytkownicy mogą łatwo uzyskać obraz tablicy lub obiektów trójwymiarowych, a także płaskich stron. 4-krotny cyfrowy zoom umożliwia łatwe powiększenie obrazu. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy Epson, jednym z priorytetów projektowych były kwestie ochrony środowiska. Pobór mocy wynosi zaledwie 2,5 W, a kiedy DC-06 jest podłączony do komputera kablem USB, nie wymaga zewnętrznego zasilania.
Vincent VAN RIJ dodał: „Wizualizer jest pierwszym modelem z serii innowacyjnych akcesoriów do projektorów i świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie produktów, które ułatwiają pracę i idealnie współpracują z projektorami Epsona”.

Kluczowe cechy i funkcje produktu:
• 2-megapikselowa rozdzielczość — doskonała jakość obrazu
• Łatwa instalacja — jeden kabel USB do zasilania i przesyłania obrazu
• Elastyczność użycia — 4-krotny cyfrowy zoom, obracanie głowicy o 90°, autofokus
• Produkt ekologiczny i ekonomiczny — niewielki pobór mocy (mniej niż 2,5 W)
• Unikatowe bezpośrednie połączenie z projektorami firmy Epson bez użycia komputera (zob. specyfikacje projektorów)
• Ultraprzenośny — waga poniżej 1 kg, składana konstrukcja
• Szybka instalacja — funkcje natychmiastowego włączania i wyłączania
• Przycisk zamrażania i funkcja przechwytywania, która umożliwia robienie zdjęć z poziomu komputera
• Otwór na blokadę Kensington

Źródło: www.epson.pl

Brak komentarzy

Jeszcze nikt tego nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.